Praca

Współpraca z nami

Jedną z największych zalet współpracy z nami, o których mówią nasi Przedstawiciele, jest fantastyczna atmosfera. Gdy spotykamy się w biurze, jest czas na sprawy zawodowe, szkolenia, a także na rozmowy towarzyskie i wspólny relaks. „Pozytywnie zaskoczyła mnie otwartość właściciela. Rozmawiam z nim jak równy z równym. Tego nie doświadczyłem nigdy w korporacjach” - mówi jeden z Przedstawicieli.

Osoby z nami współpracujące cenią sobie też elastyczność czasu pracy. Nie ma u nas limitów sprzedaży, nie wywieramy presji na Przedstawicieli. Sami decydują kiedy i ile pracują. Jedna prezentacja robota w ciągu dnia, przygotowanie do niej, dojazd zajmują średnio 4 godziny - połowę mniej niż praca na etacie. Przy tym zarobki są zdecydowanie wyższe.

Większość naszych Przedstawicieli nie zajmowała się nigdy wcześniej sprzedażą. Mówią, że nie są urodzonymi sprzedawcami. Pomimo tego osiągają bardzo dobre wyniki. To efekt ich zaangażowania, systematyczności, uczestniczenia w szkoleniach i oferowania robota wyróżniającego się znakomitymi walorami użytkowymi, co potwierdzone zostało przyznanymi certyfikatami i zdobytymi nagrodami.

Zapraszamy do współpracy!